Pakavimo priemonių gamyba

 • Lipaka UAB
  Lipaka UAB

  Uždaroji akcinė bendrovė "Lipaka" profesionalus, gilias tradicijas turintis kolektyvas. Galime suprojektuoti ir tiekti tiek nedideles vienkartines bei vidutinio dydžio, tiek dideles, nuolatines gaminių partijas.

 • Produkcija
  Produkcija

  Galime pasiūlyti įvairius gaminius iš gofrokartono, medienos, plastiko, taip pat vienkartinius indus, popierinius puodelius, pakuotes maistui, popierines kepimo formas, plėvelę, maišelius, stratocell ir kitokius gaminius.

 • Inovacijos
  Inovacijos

  Neseniai įsigijome įrangą ir pirmieji Lietuvoje įsisavinome pasaulyje plačiai naudojamą, bet dar Lietuvoje naujovę - gaminių iš putų polietileno, stratocell gamybą. Tokia pakuotė plačiai taikoma elektronikos, lazerių, stiklo ir kitokios produkcijos pakavimui.

Stratocell ® pakuotės

Aukštos kokybės putų polietileno pakuotė.Skaityti

Stratocell ® statyboms

 

Polietileni putų gaminiai statyboms.Skaityti

Gofruoto kartono gaminiai

 

Tai populiariausia pakavimo priemonė.Skaityti

Gaminiai iš medienos

Įprasti bei dekoratyvūs gaminiai iš medžio.Skaityti

Smaller Default Larger

Stratocell ® pakuotės

 


Stratocell-L

 

Stratocell® pakuotėms...

Stratocell® statyboms...

 

AUKŠTOS KOKYBĖS POLIETILENO PUTOS PAKUOTĖMS

 

Polietileno putos Stratocell ® ganėtinai nauja medžiaga. Stratocell ® pakeitė anksčiau panašiems tikslams naudotus gaminius iš putų polistirolo bei indėklus iš gofruoto kartono. Stratocell ®  labai plačiai naudojamas pačių įvairiausių gaminių pakuotėms. Dažniausiai iš jo gaminami indėklai, kurie fiksuoja ir saugo pakuotės dėžėje gaminius nuo pažeidimo. Kadangi Stratocell ® turi labai platų spektrą produktų su pačiomis įvairiausiomis fizinėmis savybėmis (tankis, izoliacinės savybės ir pan.), todėl ir panaudojimo sritys gali būti nuo gaminių iš trapaus stiklo iki mašinų plieninių detalių pakavimo. Taip pat plačiai taikomas ir statyboje kaip grindų paklotas po parketu ir laminatu, deformacinių siūlių įrengimui, betono apdengimui žiemą, šlaitinių stogų tarpinių gamybai ir t.t. 

dcp02907_office_2022.jpgmvc-010s_office_2199.jpgpb-dividers-3_office_2003.jpgsac_stratocell_stack_2_office_2270.jpgsealed-air-09_internet_2289.jpgsealed-air-12_office_2294.jpgsealed-air-17-lr_office_2298.jpgsealed-air-17_office_2206.jpgsealed-air-22-lr_office_2303.jpgsealed-air-23-lr_office_2304.jpgsealed-air-24-lr_office_2305.jpgsealed-air-28_office_2217.jpgsealed-air-32-lr_office_2314.jpgsealed-air-33_office_2222.jpgsealed-air-41-lr_office_2322.jpgsealed-air-42_office_2231.jpgsealed-air-43-lr_office_2324.jpgsealed-air-45_office_2234.jpgsealed-air-47_office_2329.jpgstratocell-application-group_office_2011.jpgstratocell application2b_office_2010.jpgstratocell as_office_2013.jpgstratocellcomputercomponent_office_2018.jpgstratocell group - blue_office_2015.jpgstrimmer_2_highres_office_2335.jpgtele_3_lowres_office_2342.jpgtote bin_office_2021.jpgwheel_3_lowres_office_2363.jpg
 

Technologija - Stratocell ® yra uždarų ląstelių polietileno putų medžiaga. Idealiai tinka įvairioms paskirtims.

Kokybė - kompanijos "Sealed Air", kaip rinkos lyderės, gamybos metodai
per daugelį metų sukūrė išskirtinės kokybės ir efektyvumo produktą.

Projektavimas - mūsų kvalifikuota pakuočių projektavimo komanda dirbs
ir kartu su jums suras kokybiškiausią ir ekonomiškai efektyviausią pakuotės sprendimą.

Produktų įvairovė - turime platų įvairaus tankio ir storio produktų asortimentą.
Išskirtiniais atvejais galimas specialios formulės parinkimas.

Gamyba - mūsų tinklo licencijuotų gamintojų efektyvūs perskaičiavimo metodai
leidžia pasiūlyti efektyvų ir ekonomišką individualų pakuotes sprendimą.

 

PRODUKTAI ĮVAIRIAI PASKIRČIAI

Stratocell® L
Stratocell® E
Stratocell® S
Stratocell® Plus

 

Stratocell ® L 

 

img

Aukštos kokybės ir "žaliųjų" pripažintos Stratocell ® L putos - tai puiki, ekonomiška alternatyva daugeliui įprastų medžiagų, kaip pavyzdžiui poliuretano putoms, putų polistirolui ir gofruoto kartono gaminiams.
Daugkartinis perdirbto produkto panaudojimas leidžia sumažinti panaudojamos žaliavos kiekį. Naudojant "Sealed Air" specialistų racionalius projektavimo metodus, gali būti pritaikomi pakavimi mažesnio medžiagos kiekio reikalaujantys sprendimai.
Žaliavų taupymo metodai neturi jokių kompromisų kokybės parametrų užtikrinimui ir pakuotės atitiktis gali būti testuojama pagal Europos pakuotės projektavimo centrų reikalavimus.

 

 

Stratocell ® E, S

 

imgMūsų Stratocell ® putų produktų asortimentas suteikia galimybę rasti sprendimą kiekvienam atvejui:
Stratocell ® E yra aukštos kokybės, ekonomiška medžiaga, kuri leidža apsaugoti tiek lengvus, tiek vidutinio svorio daiktus.
Stratocell ® S tinka tada, kai reikalinga padidinta produktų apsauga bei reikalingas platus įvairių dydžių, spalvų ir specialių savybių pasirinkimas.

 

 

  Stratocell® Plus

 

Į vieną Stratocell® pusę įvedus elastingų putų sluoksnį, atsiranda galimybė jungti medžiagas. Šis, elastngas Stratocell® Plus sluoksnis atveria daug naujų galimybių. Privalumų sąraše yra ir efektyvesnė medžiagos gamyba ir patogesnis sandėliavimas, leidžiantis labiau suspausti medžiagą ir tuo sumažinti sandėliavimo bei transportavimo kaštus.