Pakavimo priemonių gamyba

 • Lipaka UAB
  Lipaka UAB

  Uždaroji akcinė bendrovė "Lipaka" profesionalus, gilias tradicijas turintis kolektyvas. Galime suprojektuoti ir tiekti tiek nedideles vienkartines bei vidutinio dydžio, tiek dideles, nuolatines gaminių partijas.

 • Produkcija
  Produkcija

  Galime pasiūlyti įvairius gaminius iš gofrokartono, medienos, plastiko, taip pat vienkartinius indus, popierinius puodelius, pakuotes maistui, popierines kepimo formas, plėvelę, maišelius, stratocell ir kitokius gaminius.

 • Inovacijos
  Inovacijos

  Neseniai įsigijome įrangą ir pirmieji Lietuvoje įsisavinome pasaulyje plačiai naudojamą, bet dar Lietuvoje naujovę - gaminių iš putų polietileno, stratocell gamybą. Tokia pakuotė plačiai taikoma elektronikos, lazerių, stiklo ir kitokios produkcijos pakavimui.

Stratocell ® pakuotės

Aukštos kokybės putų polietileno pakuotė.Skaityti

Stratocell ® statyboms

 

Polietileni putų gaminiai statyboms.Skaityti

Gofruoto kartono gaminiai

 

Tai populiariausia pakavimo priemonė.Skaityti

Gaminiai iš medienos

Įprasti bei dekoratyvūs gaminiai iš medžio.Skaityti

Smaller Default Larger

Gaminiai iš medienos

Gaminame įvairių formų, konstrukcijos ir paskirties dėžes bei kitus vienetinius bei serijinius gaminius pagal užsakymus. Dažniausiai tai būna tara proginiams gaminiams įpakuoti, suvenyrai, reprezentaciniai ir kitokie gaminiai.

 

 

Proginės dėžės

raudonu.pngsvyturys.pngutenos.jpg

 

 

Šunidės

buda1.jpgbuda2.jpgbuda3.jpgbuda4.jpgbuda5.jpgbuda6.jpg

 

 

Inkilai

in1.jpgin2.jpgin3.jpgin4.jpgin5.jpgin6.jpgin7.jpgin8.jpgin9.jpgin10.jpgin11.jpgin12.jpgin13.jpgin14.jpgin15.jpgin16.jpgin17.jpg

 

 

Įvairūs gaminiai

1550_vistide.jpgin18.jpgin19.jpg