Pakavimo priemonių gamyba

 • Lipaka UAB
  Lipaka UAB

  Uždaroji akcinė bendrovė "Lipaka" profesionalus, gilias tradicijas turintis kolektyvas. Galime suprojektuoti ir tiekti tiek nedideles vienkartines bei vidutinio dydžio, tiek dideles, nuolatines gaminių partijas.

 • Produkcija
  Produkcija

  Galime pasiūlyti įvairius gaminius iš gofrokartono, medienos, plastiko, taip pat vienkartinius indus, popierinius puodelius, pakuotes maistui, popierines kepimo formas, plėvelę, maišelius, stratocell ir kitokius gaminius.

 • Inovacijos
  Inovacijos

  Neseniai įsigijome įrangą ir pirmieji Lietuvoje įsisavinome pasaulyje plačiai naudojamą, bet dar Lietuvoje naujovę - gaminių iš putų polietileno, stratocell gamybą. Tokia pakuotė plačiai taikoma elektronikos, lazerių, stiklo ir kitokios produkcijos pakavimui.

Stratocell ® pakuotės

Aukštos kokybės putų polietileno pakuotė.Skaityti

Stratocell ® statyboms

 

Polietileni putų gaminiai statyboms.Skaityti

Gofruoto kartono gaminiai

 

Tai populiariausia pakavimo priemonė.Skaityti

Gaminiai iš medienos

Įprasti bei dekoratyvūs gaminiai iš medžio.Skaityti

Smaller Default Larger

Gofruoto kartono gaminiai

 

GOFRUOTO KARTONO PAKUOTĖ - TRADICINĖ

IR NEPAKEIČIAMA PAKAVIMO PRIEMONĖ

 

 

 

APIE GOFRUOTĄ KARTONĄ KARTONINĖS DĖŽĖS KAMPELIAI IR KITI GAMINIAI

 

cb.jpg

Gofruotasis kartonas susideda iš vieno arba dviejų išorinių sluoksnių ir iš gofruoto popieriaus sluoksnio arba, daugiasluoksnis- iš keleto tarpinių sluoksnių. Gofruotasis kartonas klasifikuojamos priklausomai nuo išorinių bei vidinių sluoksnių skaičiaus ir savybių.

 

Dviejų sluoksnių gofruotas kartonas

cb1-lt.jpggk1.jpg

Dviejų sluoksnių gofruotas kartonas susideda iš vieno išorinio sluoksnio kartono ir vieno, prie jo priklijuoto, sluoksnio iš gofruoto popieriaus .

 

Trijų sluoksnių gofruotas kartonas

cb3-lt.jpg

Trijų sluoksnių gofruotas kartonas susideda iš dviejų išorinių sluoksnių kartono ir vieno tarpinio sluoksnio iš gofruoto popieriaus.

 

Penkių sluoksnių gofruotas kartonas

cb5-lt.jpg

Penkių sluoksnių gofruotas kartonas susideda iš dviejų išorinių sluoksnių kartono ir dviejų sluoksnių gofruoto popieriaus bei tarp jų vieno vidinio sluoksnio kartono.

 

Septynių sluoksnių gofruotas kartonas

cb7.jpg

Septynių sluoksnių gofruotas kartonas susideda iš dviejų išorinių sluoksni kartono bei trijų vidinių sluoksnių iš gofruoto popieriaus bei tarpe jų dviejų vidinių sluoksnių kartono.


Turbūt akivaizdu, kad priklausomai nuo sluoksnių skaičiaus atitinkamai skiriasi ir jo atsparumas gniuždymui, kuris didėja esant didesniam sluoksnių skaičiui, o taip pat ir panaudoto popieriaus kokybės. Gofruoto kartono i apibudina tokios pagrindinės atsparumo charakteristikos:
Atsparumas trūkimui [kPa ]
Atsparumas pradūrimui [ J]
Atsparumas išilginiam gniuždymui [ kN / m ]


Pagal atsparumą gofruotas kartonas skirstomi į klases , kurios yra apibrėžtos DIN standarto 55.468 .

cbbox3.jpg

Kartoninės dėžės paprastai yra gaminamos iš trijų sluoksnių gofruotojo kartono . Padidinto stiprumo gofruoto kartono dėžės gaminamos didelio stiprumo gofruotojo penkių ar net septynių sluoksnių gofruotojo kartono. Tokie gaminiai paprastai naudojami transportuojant produkciją įprastomis bei esant sunkioms klimatinėms sąlygoms bei tikslu apsaugoti krovinius nuo mechaninio poveikio. Atsparios drėgmei gofruotojo kartono rūšys žymimos šiuos antspaudu :

stamp.jpg